$2.99
$5.00
Compare Price
You save
$2.01
(40%)
Unit price
/
Unavailable
In Stock
Popular item. Over 15 sold recently. Ships fast when you order.
Delivery to: by .
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Chef Approved 224338 Pan Handle Sleeve For 14" Pans Silicone 144pcs/master Case
Item:
#642251
15+ bought in past months
Technical details
| Manufacturer | Chef Approved |
|---|---|
| Model Number | 224338 |
| Manufacturer Part # | 224338 |
| Material | Silicone |
| Size | 7" |
| Height | 3.25" |
| Width | 2" |
| Depth | 6.75" |
| Weight | 0.15 lbs |
Chef Approved 224338 Pan Handle Sleeve For 14" Pans Silicone 144pcs/master Case
$2.99
$5.00
You save
$2.01
(40%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Empura, 224338, Pan Handle Sleeve for 14" Pans, Silicone, 144pcs/master case, each in 1 poly bag, black, Chef Approved

