Free Shipping
Free Shipping
$45.99
$80.00
Compare Price
You save
$34.01
(43%)
Unit price
/
Unavailable
In Stock
Only 6 Available order soon!
FREE Delivery to: by .
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Empura Stainless EIB1830-C Sliding Cover 304/SS 20G Compatible With EIB1830 Underbar Ice Bin
Item:
#2021446
Technical details
| Manufacturer | Empura Stainless |
|---|---|
| Model Number | EIB1830-C |
| Manufacturer Part # | EIB1830-C |
| Height | 1" |
| Width | 30" |
| Depth | 18" |
| Weight | 10 lbs |
| UPC | 810136066906 |
| NSF | Yes |
Empura Stainless EIB1830-C Sliding Cover 304/SS 20G Compatible With EIB1830 Underbar Ice Bin
$45.99
$80.00
You save
$34.01
(43%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Empura, EIB1830-C, Sliding cover 304/SS 20G compatible with EIB1830 Underbar Ice Bin, NSF Standards, Empura Stainless