True Refrigeration TOAM-60GS-HC~NSL01 Vertical Air Curtain Merchandiser
True Refrigeration  |  MFG #: TOAM-60GS-HC~NSL01  |  Item #: 1927315
Item: #1927315
Technical details
Manufacturer True Refrigeration
Model Number TOAM-60GS-HC~NSL01
Manufacturer Part # TOAM-60GS-HC~NSL01
Refrigeration Self-contained Refrigeration
Interior Finish White
Exterior Finish Black
Display 4-tier Of Shelves
Height 79" - 96"H
Width 55" - 60"W
Design Vertical Case
Height 78.5"
Width 60"
Depth 29.13"